021-88648913
info@keratinestan.com

نانوپلاستیا چیست ؟

نانوپلاستیا چیست

نانوپلاستیا چیست ؟

نانوپلاستیا یک درمان نوآورانه و یک صافی بی نظیر برای مو است که ماندگاری و شاین بسیار بالایی به موهای مشتری شما میدهد .

پایه این محصول از اسیدهای آمینه و کلاژن تشکیل شده است. محصولات نانوپلاستیا با حداکثر مواد مفید اشباع شده و با عناصر شیمیایی بی‌ضرر تکمیل شده‌اند که نفوذ به مو را تسهیل می‌کنند و در سطح سلولی برهم‌کنش دارند. فرمول های این روش سرشار از اسیدهای آمینه است که تحت تاثیر دما در لایه قشر مو نفوذ می کند. بنابراین، ساختار مو قوی می شود و مواد مغذی در مو ادغام می شود و از داخل آن را التیام می بخشد.

نانوپلاستیا (نانوپلاستی) نوع جدیدی از صاف کنندها و ترمیم های مو است و جایگزین جدیدی برای درمان کراتینه است که فرمول ارگانیک تری دارد. نانوپلاستی نتایجی مشابه یا حتی بهتر از درمان کراتینه دارد، یعنی شاین بهتر و مندگاری بسیار بالا تر.

نانوپلاستی همچنین برای افراد حساس و کودکان بالای 7 سال بی خطر است، زیرا حاوی مواد شیمیایی خشن یا فرمالدئید نیست. اثرات مطلوب نانوپلاستی می تواند تا12 تا 36 ماه یا تا زمانی که موهای شما رشد کنند باقی بماند. کمبود فرمالدئید در این درمان برای افرادی که نمی توانند از فرمالدئید استفاده کنند، مانند افراد حساس و بچه های 7 سال به بالا، عالی است. نانوپلاستی شما را از بوی شدید و سوزش ناشی از آن دور می کند.

علاوه بر این، مواد مورد استفاده در نانوپلاستی حاوی فرمالدئید نیستند. آنها با اسید گلیوکسیلیک، سیستئین و اسید استیک جایگزین می شوند. به همین دلیل این روش کاملاً ایمن است بنابراین هر کسی می تواند آن را انجام دهد – برای موارد خاص بهتر است ابتدا با پزشک مشورت کنید).

تفاوت کراتین و نانوپلاستیا

تنها تفاوت بین کراتین و نانوپلاستی، آرایش شیمیایی هر درمان است. در حالی که درمان کراتین ما حاوی فرمالدئید نیست، اما حاوی مواد شیمیایی بیشتری نسبت به نانوپلاستیا است که از اسیدهای آمینه و کلاژن ساخته شده است.
نانوپلاستی نه تنها موها را صاف می کند بلکه از داخل به بیرون نیز آن را التیام می بخشد. از مواد طبیعی گیاهی از جمله اسیدهای ارگانیک، آچای و روغن بذر کتان ساخته شده است. این ماده حاوی هیچ گونه مواد شیمیایی خشن، آزاد کننده های فرمالدئید، کربن سیستئین و همه مواد مضر نیست.
این دو اسید را ترکیب می کند تا موهایی صاف، قابل کنترل و هیدراته ایجاد کند.
نانوپلاستی به موهای شما جلوه ای براق اما طبیعی می دهد. اگرچه موها را صاف می کند، اما حجم و حرکت را از دست نمی دهد.

هر دو درمان بسیار موثر هستند، درمان کراتینه می تواند تا 8 تا 12 ماه طول بکشد در حالی که درمان نانوپلاستی تا 12 تا 24 ماه یا زمانی که موهای شما رشد می کند، ماندگاری دارد .

درمان کلاسیک کراتینه: فقط روی لایه بیرونی کار می کند. نتیجه صاف کردن: 90-100٪

درمان نانوپلاستی: از درون به بیرون کار می کند. نتیجه صاف کردن: تا 100٪

بهترین محصولات نانوپلاستیا

از جمله برترین محصولات با تکنولوژی نانوپلاستیا داخل کشور میتوان به محصولات فلوراکتیو (w1 , w2 ) اشاره کرد .

این محصولات با تکنولوژی نانو پلاستیا عمق نفوذ بسیار بالایی دارند و ماندگاری ، صافی و شاین بی نظیری را تضمین میکنند ، شما میتوانید با کلیک بر روی اینجا به تمام این محصولات دست پیدا کنید و وژگی های خاص هر محصول را مطالع کنید .

دیدگاه شما
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.