021-88648913
info@keratinestan.com

آموزش نانوژل فلوراکتیو

نانوژل فلوراکتیو

نانوژل فلوراکتیو چه ویژگی هایی دارد ؟؟

نانوژل محصولیست که به سخت ترین موها صافی 100% میدهد . این محصول محصول سال 2022 هست و جدید ترین تکنولوژی مواد را در خود دارد و ریز مولوکول ترین محصول تولید شده شرکت فلوراکتیو است که ماندگاریی سه ساله و صافی و سبکی در حد ریباندینگ را برای شما فراهم میکند .

نانو ژل برای چه موهایی مناسب است ؟؟

نانوژل مخصوص موهای سالم است ( نچرال ، طبیعی ، رنگ شده سالم و …)

از این محصول نباید انتظار احیا داشت اما نکته بسیار مهمی که هست ، این محصول موخوره و خشکی موهای سالم و نچرال را که بر اثر نگهداری بد ، اب و شامپوی نا مناسب اتفاق افتاده است را رفع میکند.

نکته بسیار مهمی که باید دقت داشته باشید این است که نانو ژل با هیچ محصولی قابل ترکیب نیست و اصلا مناسب موها رنگ شده با رنگ روشن یا موهای اسیب دیده حتی با بستر سازی نیست و به دلیل صافی بالا میتواند به این موها اسیب وارد کند .

نانوژل فلوراکتیو

آموزش 0 تا 100 نانوژل فلوراکتیو

مرحله یک شستشو

در ابتدا موهارا دوتا سه مرتبه با شامپو معمولی میشوریم تا موها چرب نباشه و تمیز باشه .

نکته یک : بعضی از مدرسین نظرشون بر این هست که به جای سه مرتبه شستشو با شامپو معمولی یک مرتبه با شامپو قلیایی شسته بشود که به نظر من درست نیست و به دلیل ریز مولوکول بودن این محصول نیازی به این کار نیست و میتواند به دلیل ph بالایی که شامپوی قلیایی دارد اسیب الکی به مو وارد بکند

نکته دو : میتوانید به مشتری بگید موهاش رو در منزل بشوره و شما شستشو انجام ندید اما حتما قبل کار از تمیز بودنش اطمینان پیدا کنید .

نکته سه : میتوانید در این مرحله از دستگاه اوزون تراپی استفاده کنید .

شما در این مرحله باید مورو کامل تا 90% خشک بکنید و به هیچ وجه مو نباید خیس باشد !!

نکته کنکوری : شما میتوانید در این مرحله به جهت احیای بیشتر مو از ست ATS استفاده بکنید .

مرحله دو مواد گذاری

از یک سانتی متری ریشه شروع به مواد گذاری بکنید و دقت داشته باشید اگر مواد گذاری شما بیش از حد زیاد یا بیش از حد کم باشه در مراحل مختلف کار به مشکل میخورید پس مواد گذاری به اندازه باشه و در حدی که مواد به همه مو برسه .

بعد از مواد گذاری به مو استراحت میدیم و مو را قرنطینه میکنیم .

نکته پنج : دوستانی که دستگاه کلا مازون دارن در این مرحله به جهت سریع تر شدن پروسه و همینطور جذب بیشتر مواد میتونن مورو زیر کلامازون ببرن .

تایم مکث بسته به جنس مو میتواند از 45 دقیقه تا 90 دقیقه متغیر باشد

اگر مو بسیار ضخیم و خشن بود 1:30 اگر هم معمولی و ملایم بود 1 ساعت تایم مکث کافی هست .

نکته شش : مشتری را در جاهای سرد مثل زیر کولر نشونید در تایم مکث .

نکته هفت : میتونید پیشبندی که مشتری پوشیده رو مثل کاور روی م هاش بندازید در تایم مکث ، البته کاور کردن نیاز نیست !!

به جهت جذب بهتر مواد چند مرتبه داخل موها شونه بکشید و در انتها قبل از شستشو دسته موهارو حالت طناب بکشید تا مواد کامل جذب بشه

نکته مهم : شما میتوانید با کلیک بر روی اینجا ، نانوژل فلوراکتیو اورجینال را به صورت مستقیم از مسترکراتین تهیه کنید .

مرحله سه شستشو و سبک سازی

میتونم بگم این مرحله یکی از مراحل مهم نانو ژل است که اکثر دوسان ازش وحشت دارند و فکر میکنند چقدر موضوع سخت و مهمیه ، در صورتی که اصلا اینجوری نیست و بسیار ساده است ، پس دقت کنید !!

بعد از اتمام تایم مکث، یک شستشو سطحی انجام میدیم

یعنی مورو زیر سر شور میبرید و برای 20 تا 40 ثانیه بسته به سبک مواد گذاریتون ( سبک یا سنگین ) مواد رو از مو خارج میکنید ، برای شخص من حدودا 25 ثانیه است و میتونه برای شما متفاوت باشه این عدد .

بعد از اتمام شستشو باید موهارا خشک کنیم ، در ابتدا حوله را بدون هیچ فشار و استحکاکی بر روی مو قرار میدیم و کمی به مو فشار میدیم تا نم مو گرفته بشود و پس از ان با بدون براشینگ و صرفا با سشوار کامل مورا خشک کرده تا مو هیچ نمی در خود نداشته باشد .

نکته هفت : میتوانید در پروسه خشک کردن مو از خود مشتری کمک بگیرید و سشوار رو به خود مشتری بدید تا بخش های جلویی موش که راحت تر هست رو خودش خشک بکنه .

مرحله چهارم اتوکشی

بعد از خشک کردن مو به مهم ترین بخش کار یعنی اتوکشی میرسیم که با توجه به جنس مو دمای 210 تا 230 درجه رو میتونیم انتخاب کنیم و تعداد اتوکشی هم به جنس مو بستگی داره اتوکشی تا سبک شدن مو ادامه پیدا میکنه بعنی تا نقطه ای که مو سبک و ابریشمی بشه .

نکته هشت : برای اتوکشی این جنس مو شما میتوانید از اتومو هایی با صفحه سرامیک و تیتانیوم استفاده کنید .

نکته هشت : به این دلیل که موها سالم و قوی هست میتونید به موها قرنطینه طولانی تری بدید (24 تا 48 ساعت )

در صورتی هم که خواستید بشورید و موهارو تحویل بدید بدونید هیچ مشکلی به وجود نخواهد امد و بعد از سرد شدن موها با اب ولرم روبه سرد موهارا بشورید و درصورت داشتن ماسک تثبیت از ماسک تثبیت استفاده کنید و پس از ده دقیقه بشورید .

موهارا به دلیل عدم ایجاد الکتریسیته با باد سشوار و برس چوبی خشک کنید و تحویل مشتری بدهید و

دقت داشته باشید استفاده از شامپو فری سولفات و ماسک ابرسان داخل حمام الزامی است .

ممنون که تا انتهای این اموزش با ما بودید ، شما میتوانید با کلیک برروی اینجا  نانوژل فلوراکتیو را با بهترین قیمت و تضمین اصالت تهیه کنید ، لطفا این مقاله رو با دوستاتون به اشتراک بگذارید و سوالات خودتون رو در قسمت نظر دهی بیان کنید حتما مشاورین ما پاسخگوی شما خواهند بود .

دیدگاه شما
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.